Learn Dutch with DutchPod101.com

środa, 1 maja 2013

Studieplan - czyli kurs wysyłkowy

Dla tych co nie lubią się uczyć na różnego rodzaju kursach a wolą uczyć się w domu.

Dla tych którzy pracują na różne zmiany i jest problem by regularnie uczęszczali na zajęcia.

Dla tych co nie mają dojazdu lub nie mogą znaleźć nauczyciela w swoim miejscu zamieszkania.

Mam dzisiaj kurs wysyłkowy podobny do polskiego ESKK. Kurs jest dla początkujących(0-A2) i co ciekawe po polsku. Dzięki materiałom dostarczonym przez Studieplan(zeszyty, płyty cd z nagraniami native speaker itp.) nauczymy się słuchać, mówić, pisać i czytać w języku niderlandzkim. Oczywiście komplet materiałów do nauki zostanie wysłany do ciebie pocztą w jednej przesyłce. Nie musisz dokupować żadnych książek, płyt cd itd. wszystko to dostaniesz.

"Studieplan oferuje Ci możliwość płacenia za materiał do nauki: jednorazowo lub w 12 miesięcznych ratach. Ty też decydujesz sam, czy płacisz przez automatyczne incasso czy przez formularz acceptgiro."

Co ciekawe wszystkie materiały dostajesz na 14 dni bezpłatnie na próbę. Jeśli stwierdzisz że nie są odpowiednie dla ciebie możesz je odesłać płacąc tylko za przesyłkę.

Kurs kosztuje 289 euro(czyli 12 miesięcy po 26,75 euro) plus koszt administracyjne jednorazowo 19,95 euro więc myślę że jak na około roczną naukę nie jest to aż tak dużo. Zawsze można korzystać w dwie lub trzy osoby.

Kurs znajdziemy pod adresem:

http://www.studieplan.nl/cursus/jezyk-niderlandzki-dla-obcokrajowcow

Kontakt w razie pytań:

https://www.studieplan.nl/contact/index.htm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz