Learn Dutch with DutchPod101.com

piątek, 29 marca 2013

Darmowy Audio Kurs holenderskiego "book2" - 100 plików mp3 - gratisTym razem coś GRATIS(nagrania mp3) dla tych co chcę się nauczyć języka niderlandzkiego ale nie tylko. Dzięki nagraniom możemy uczyć się jednego z 50 języków. Strona ta zawiera 100 nagrań w formacie mp3 dla każdego języka(w wersjach z wymową normalną oraz w szybkim tempie). 

Wystarczy tylko wybrać język polski a następnie język którego chcemy się uczyć np. holenderski. Mamy tu do wyboru albo ściągnąć nagrania i korzystać z nich gdzie chcemy, jak również możemy wykonać ćwiczenia bezpośrednio na stronie. Ponadto mam dużą ilość obrazów wraz z opisem w języku polskim i niderlandzkim. 


Dla niektórych języków mażemy również zakupić książkę do nauki w cenie około 10 euro niestety nie ma takiej możliwości dla języka holenderskiego.

Jeszcze jedna rzecz odnośnie w/w kursu. Aby mieć dostęp do wszystkich ćwiczeń na stronie wymagana jest rejestracja i trzeba zapłacić 6 euro za 2 lata dostępu do pełnej wersji. Można skorzystać za free z pełnego dostępu ale tylko przez kilka dni po rejestracji. 

Myślę że nagrania te pomogą wielu osobą w nauce języka niderlandzkiego.

Pliki z nagraniami możesz ściągnąć bezpośrednio poniżej:

wersja normalna(50 MB):

wersja z wolniejszą wymową(77 MB):

Audio kurs jest również dostępny na telefony:
iPhone
Android

1 komentarz: